Gilmorova děvčata opět na scéně!!!

13. únor 2016 | 16.19 |

gilmoregirls

*

Pokud jste to ještě nezaznamenali, tak ano vidíte správně, populární televizní seriál Gilmorova děvčata se opět vrací. Autorka seriálu Amy Sherman- Palladino v roce 2000 odstartovala hit, i když to možná ani nečekala. Dnes už není snad nikdo, kdo by neznal dvě krásky Lorelai a Rory se kterými diváci prožívali jejich problémy, radosti, nové lásky, zklamání...

V říjnu roku 2015 měli herci a tvůrci seriálu jakýsi menší sraz, kde se začalo mluvit o tom, že by se mohly Gilmorky dočkat celovečerního filmu, tato zpráva byla následně smetena ze stolu, protože bylo rozhodnuto, že Gilmorova děvčata získají novou řadu. Amy Sherman-Palladino se nemohla účastnit natáčení poslední řady seriálu, kvůli neshodám s televizní stanicí a tak řekla Gilmorkám sbohem a tak poslední sérii napsal někdo úplně jiný . Palladino se netajila tím, že konec, který jsme v seriálu viděli pro děvčata rozhodně neplánovala a tak dostane šanci všechno napravit a diváci se tak konečně dočkají závěrečných čtyř slov, které tvůrkyně plánovala, tato čtyři slova pronesou Rory s Lorelai společně.

Gilmorova děvčata se dočkají čtyř nových epizod, každá bude mít devadesát minut a každá bude představovat jedno roční období. První klapka padla 2. února a kdo, že se to vlastně do seriálu vrátí?

foto-3ad840777e0da9c88310a2d91

Všichni doufáme, že se vrátí všichni, ale to zatím není tak jisté. Hlavní představitelky Lorelai a Rory v podání Lauren Graham a Alexis Bledel jsou samozřejmostí. Nesmí chybět ani představitelka Lane, Keiko Agena, jak to bude s jejím seriálovým manželem Zackem to zatím není jisté. Nedílnou součástí Gilmorovic života jsou i rodiče Lorelai, v tomto případě se vrátí pouze matka Emily v podání Kelly Bishop a jak víme, Richard Gilmore v podání Edwarda Hermanna se na scéně bohužel neobjeví, protože už není mezi námi, je zřejmé, že jeho smrt se promítne do dějové linie příběhu.

Další nedílnou součástí Lorelaina života jsou její životní lásky a tou je Luke v podání Scotta Patersona a její středoškolská láska a otec Rory, Christopher v podání Davida Sutcliffea. Jak to bude s nejlepší přítelkyní Lorelai, Sookie a jejím manželem Jacksonem se neví. Představitelka Sookie, Melissa McCarthy je dost pracovně vytížená a těžko soudit, zda si najde nějaký ten čas... S určitostí se na place objeví francouzský recepční Yanic Truesdale znám jako Michele.

Na scéně se objeví i bláznivá Paris se svým přítelem Doylem, jestli jsou stále párem je otázkou. A teď Vás jistě napadne, jak to bude s muži, kteří zasáhli Rory do života? Návrat hlásí napravený hoch Matt Czuchry alias Logan, potížista Jess alias Milo Ventimigli a dobrák od kosti Jared Padalecki jako Dean. Máme je tu všechny tři!!!

Možná si říkáte a co ten protiva Taylor? Ano nesmíme zapomenout ani na obyvatelé malého přesto kouzelného městečka Stars Hollow. Nebude chybět ani slečna Patty, Gypsy, Kirk, Andrew,Babette

Zatím chybí ortel nad ostatními postavami jako je paní Kim, Lukova dcera April či Lukova sestra Liz se svým šíleným manželem T.J. Doufejme, že se brzy dozvíme kompletní seznam herců.

Další herečka, která se v nových epizodách objeví je nová postava v podání Sutton Foster, kterou můžete znát z televizního seriálu Younger, Bunheads, koho bude hrát zatím není jisté.

O příběhu toho zatím moc nevíme, vlastně skoro nic tvůrci si vše nechávají pro sebe, hlavní dějová linie, která zasáhne do příběhu bude samozřejmě smrt Richarda Gilmora, který v seriálu bude bezpochyby chybět. První epizodou bude epizoda s názvem Zima.

To, že se seriál dočká nové řady i když jen o čtyřech epizodách vděčíme Netflixu, který v posledních letech stále roste, takže velké díky Netfluxu nejen za vynikající televizní seriály, ale také za to, že přivede k životu tento úžasný hit.

Jak to budete s děvčaty pokračovat a co nás čeká se samozřejmě dozvíte...

Těšíte se na návrat Gilmorek? Na koho se těšíte nejvíc? A hlavně co říkáte na skoro kompletní obsazení?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář