#15 The Catch

2. duben 2016 | 15.01 |

The_Catch_ABC

Stanice: ABC

Premiéra: 24.března 2016

Žánr:krimi/thriller

Tvůrce: Shonda Rhimes

Země původu: USA   

O čem to je?

Alice je mladá, krásná úspěšná žena, která pracuje jako vyšetřovatelka podvodů, jenže jednoho krásného dne se i ona stane obětí podvodu a o to horší je to, že za podvodem stojí její snoubenec, který se pár dní před svatbou sebere a zmizí a Alice nezbývá než ho najít a tím si zachránit kariéru, která je v ohrožení.

Na koho se můžete těšit?

V hlavní roli vyšetřovatelky Alice se představí Mireille Enos, kterou diváci televizního seriálu The Killing moc dobře znají. V roli jejího podvodného snoubence se objeví Peter Krause, který se objevil v řadě seriálů, ale jeho neznámější je Parenthood u nás je seriál znám jako Famílie. Ve vedlejších rolích si zahrají Sonya Walger, Jack Ido, Rose Rollins, Alimi Ballard a další.

le-cast-de-la-serie

Další podrobnosti:

Seriál je z produkce Shondy Rhimes, tedy dnes už dosti oblíbené tvůrkyně, která má na svědomí celou řadu seriálu Grey´s anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder. Seriál provázela komplikace a to především v hereckém obsazení, několik postav se tak dočkalo jiných hereckých tváří a to včetně hlavní mužské role.

Verdikt:

Jeden z nejočekávanějších seriálů března jsem si nemohla nechat ujít a to především protože Shonda Rhimes patří k mým oblíbeným seriálovým tvůrcům. Je trošku škoda, že trailer vlastně nastínil děj celého prvního dílu, přesto to neubírá na jeho kvalitě. Diváci mají možnost sledovat podvodníka v akci a mohou obdivovat herecké výkony obou hlavních protagonistů. Mireille Enos a její herectví znám, nicméně když jsem jí spatřila v The Catch, málem mi padla brada. Je nádherná, přece jen tohle je rozdílné prostředí oproti The Killing, tady je všechno v luxusu a ona se tam s touhle vizáží dokonale hodí, takže každopádně musím pochválit vizážisty a módné stylisty. Mireille se do role nesmírně hodí a věřím jí naprosto všechno, to samé se dá číst o Peteru Krausovi, i když s příchodem traileru jsem měla trochu obavy, nakonec dokázal, že se do té role opravdu hodí a přesto, že spolu dvojice na place neměla tolik prostoru, je zřejmé, že se k sobě dokonale hodí o tom není pochyb. Do nebes musím vychválit i soundtrack, protože tohle bylo v tomhle ohledu zcela dokonalé, ale co mě překvapuje, hudba v seriálech Rhimes je vždycky výborná. Seriál mi trochu připomíná White Collar, což je seriál který jsem zbožňovala, možná je to tím, že je hlavní postava podvodník. Seriály Shondalandu jsou vždy rozdílné a přesto mají něco společného. Opět tu máme hlavní ženskou hrdinku, která je silná, samostatná, nepochybuji, že se tam časem objeví i nějaký ten gay či lesbička, protože Shonda se nebojí své osobní názory promítnout do svých seriálů a to je přesně důvod, proč jí mám tak ráda. Nehledě na to, že ten seriál dokonale zapadá do TGIT.

Ani se nenadějete a seriál je u konce, má to spád nenašla jsem tam žádnou nudnou pasáž ba naopak. Chytne vás to a už nepustí. Těším se na další díly, a upřímně říkám, že pilotní epizoda The Catch mě nezklamala. Zamilovala jsem si herecké duo a už se těším jak se příběh bude rozvíjet. Perfektní start. Seriál na první pohled vypadá hodně luxusně a to nejen svým prostředím, ale i tou zápletkou, protože to není zase tak časté téma televizních seriálů. Jeď Shondo!!!

Šance na obnovení:

Seriály Shondalandu mají většinou vždycky záruku, že budou obnoveny, ostatně Grey´s anatomy se na obrazovkách drží už dvanáct let, Skandal pět let, How to Get Away with Murder se letos objevil druhým rokem a ještě neskončil, ale v případě The Catch ne obnovení pravděpodobné, přesto nevím, jakým směrem by se příběh měl ubírat, přece jen diváky nebude bavit sledovat, jak se hlavní hrdinka snaží chytit svého snoubence další roky, i když jak znám Shondu Rhimes nepochybně si poradí, ale uvidíme...

Hodnocení pilotní epizody:

95%

youtu.be/Go0R8IZlhZQ

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář