Pretty Little Liars - Novinky

17. říjen 2012 | 21.32 |

Za 6 dní se k nám opět vrací naše Prolhané krásky a proto, že se okolo nich točí samé novinky, rozhodla jsem se je tu uvěřejnit, alespoň část z nich.

Jednou z hlavních novinek, kterou tvůrci seriálu PLL vypustili je to, že jedna z hlavních postav v nadcházející epizodě s číslem 13 zemře. Jedná se o Halloweenský díl a jak víte tvůrci si pro nedočkavce, přichystali malý miniseriál s názvem Pretty Dirty Secrets, kde jsme se mohli setkávat s různými postavami z Rosewoodu, které tak dobře známe (Garret, Lucas, Noel, Jason) a nebo s novou postavou Shanou. Jak jsme mohli vidět v předposlední několika minutové epizodě s názvem Call Security, tajemný/á A se nebojí zabíjet, a proto pro nás asi nebude překvapením, že na další vraždu přijde řada.

A kdo, že to je na seznamu smrti?                                                  

  60893

Jak vidíte v seznamu nechybí ani naše čtyři hlavní hrdinky, ale přesto silně pochybuji, že by některá byla na řadě, i když jak jsme mohli vidět v promu na 13. epizodu, Aria bude v ohrožení. I když podle dalšího videa to vypadá na Noela, ale přece by nám tvůrci nezkazili překvaoení tím, že to dají do sneak peeku......to asi ne!Ale tvůrci jasně dokázali, že umí překvapit, tím myslím poslední epizodu, kde byl odhalen Toby jako další člen týmu A, takže těžko říct co můžeme očekávat, ale rozhodně se budeme mít na co těšit, ale však to znáte poslední epizoda která nás čeká a pak máme pauzičku až do ledna, tak to bude asi solidní finále.

Třináctá epizoda a třináct lidí, jeden z nich to má spočítané, ale který to bude?? To je otázka pro Vás, kdo myslíte, že by to mohl být?

Mezi další překvapení, které vlastně nebude ani tak překvapením, že se Pretty Little Liars vrátí s další tedy čtvrtou řadou, série bude mít 24. epizod, ale přesně stanové datum zatím není. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře