The Walking Dead je tu!

18. říjen 2012 | 17.07 |

Je to několik málo dní co odstartovala třetí řada seriálu The Walking Dead u nás známá pod názvem Živí mrtví. První epizodu máme za sebou a nutno říct, že se bylo na co koukat, tak snad si ten spád udrží až do samého konce, ne jako předchozí řada, která sice začala slibně, ale nakonec ztratila dech, ale přece jen nakonec akce vztala z mrtvích stejně jako zombie.

Sledovanost u nás, je hodně těžké určit, teď mluvím o té první epizodě třetí série, ale podle toho kolik lidí navštívilo server titulky.com vypadá, že sledovanost bude velká a stejně tak tomu bylo i v USA, kde k obrazovce usedl rekordní počet diváků. 10.9 milionů diváků usedlo k obrazovce aby se podívalo na naše hrdiny. Taková sledovanost se nejen nečekala, ale hlavně se jen tak nevidí.

A co jsme mohli vidět v nové epizodě, Ricka, který se snaží skupinu dovést do bezpečí, což se hodně těžko hledá, když okolo sebe máte hromady zombie, ale přece jen se mu to povede. Rick a Lori prošli velkou změnou, tím myslím jejich vztah, Lori postavila Ricka a Shana proti sobě a víme jak to dopadlo. Uvidíme jak se s celou tou situací jako pár vyrovnají, jestli vůbec. Z malého Carla je už větší Carl, který pobíhá s otcovím kloboukem a bouchačkou a bez mrknutí oka zabíjí zombie, už to není ten vystrašený chlapec, dokonce se v tomhle bordelu očividně zamiloval. Lori se blíží k porodu a děsí se myšlenky, že její dítě je mrtvé.

První díl třetí série nám vynahradil předchozí řadu v množství zombie, protože v tomhle díle jich bylo zatraceně hodně a jak to vypadá naši hrdinové sice našli útočiště, ale otázkou je na jak dlouho. Posledních několik minut bylo hodně vydařených a o akci a krev nebyla nouze.

V dalším díle se setkáme s další novou postavou Guvernéra a dočkáme se i víc Andrei což já rozhodně vítám, protože je má oblíbená postava.

Promo k dalšímu dílu

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře