#10 Roadies

1. červenec 2016 | 19.07 |

1032265_0_0_97_1280x640

Stanice: Showtime

Premiéra: 26.června 2016

Žánr: komedie/hudební

Tvůrce: Cameron Crowe

Země původu: USA

O čem to je? 

Seriál Roadies pojednává o lidech, kteří žijí hudbou a jejich práce hudbu zahrnuje. Seriál nabízí divákům pohled do zákulisí rockové kapely,  především na pracovníky v zákulisí jako jsou beďnáci, manažeři, ochranka - díky kterým se může samotný koncert uskutečnit. 

Na koho se můžete těšit?

Roadies se může pochlubit skvělým hereckým obsazením. V hlavních rolích dvou manažerů se představí Luke Wilson a Carla Gugino. V dalších rolích se můžete těšit na Imogen Poots či Luise Guzmána a mnohé další.

1032265_1_0_prm-keyartsho7v2_1

Verdikt:

Na seriál Roadies jsem narazila víceméně náhodou a přiznávám, že jsem po shlédnutí traileru a zjištění, kdo tam hraje byla hodně zvědavá. Seriál mi totiž svým nápadem připomněl seriál UnReal ve kterém se diváci dostávají do zákulisí natáčení reality-show v tomto případě jde o hudební průmysl a diváci mají možnost nahlédnout na to, jak to vlastně funguje před koncertem, všechno je to vyprávěno nenásilně za pomoci několika postav a samozřejmě jak už to tak bývá každý má svůj životní příběh, asi nejvýraznější je co se příběhu týče mladičká Kelly Ann, která se rozhodla svou hudební rodinu opustit kvůli stipendiu na filmové škole. Seriál Roadies je hodně netradiční, protože denně nenarazíte na seriál s touhle tématikou, takže bude pro diváky příjemným osvěžením letních dní a řekněme si to upřímně, pro tyhle dny je ten seriál dokonalý.

Roadies je feel-good seriál u kterého se pobavíte a snadno budete sympatizovat s postavami, protože to jsou opravdu skvělé postavy. Obzvláště jsem si úžívala scény ve kterých se objevil Luke Wilson společně s Carlou Gugino. Pilotní epizoda má necelou hodinu a rozhodně to byl příjemně strávený čas, je to vtipné, milé, zábavné, má to výbornou hudbu a vedlejší dějová linka se šílenou stalkerkou, kterou nezastaví ani zákaz přiblížení byl výborný.

Na to, že jsem od Roadies skoro nic nečekala tak jsem dostala překvapivě mnoho, ano rozhodně nejde o pilotní epizodu, která patří mezi ty nejlepší, ale co je to příjemný, oddechový letní seriál od kterého neočekávám zázraky a možná kvůli tomu dokáže překvapit, těším se na další epizody.

Hodnocení pilotní epizody: 70%

youtu.be/1WnLeNWBoMU

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář