Nová/stará posila a indicie pro AHS

30. červen 2016 | 12.58 |

To, že se na podzim vrátí jeden z nejúspěšnějších seriálů American Horror Story se svou šestou řadou není žádná novinka. Ryan Murphy je už osvědčenou značkou a dnes už nepracuje jen na AHS, ale chystá i druhou řadu Scream Queens a také nový seriál. 

Ti, co seriál sledují, dobře vědí, že Murphy o svých seriálech hodně mlží a každou řadu obklopuje tajemství a v případě nové řady AHS tomu není jinak, doposud nebyl uveřejněn seznam herců, kteří se v nové sérii objeví, ani v jakém duchu se ponese, jediná věc, která je jistá je to, že seriál diváky tentokrát nezanese do minulosti, ale bude se odvíjet v současnosti, tedy v roce 2016. 

cjackson15_232-Edit

Dnešní novinkou je to, že Murphy přizval herce Cheyenna Jacksona, který se poprvé objevil v páté řadě v toli nového majitele hotelu. Takže Jackson je již čtvrtým hercem, který se do seriálu vrátí. 

Svou účast před časem potvrdila i zpěvačka Lady Gaga, ovšem není jasné, jestli bude hrát hlavní roli jako v Hotelu, přece jen je časově vytížená, další tváří která se jistojistě vrátí je Angela Bassett, která je stálou herečkou od třetí řady (Coven). A v neposlední řadě je tu Leslie Jordan, který se poprvé objevil v Covenu a jeho účast je jistá.

Dnes se objevila nová indicie, ale kdoví co to znamená, máte nějaké tipy?? Mě to trochu zavání satanismem, ale upřímně, co se z toho dá vyčíst, že?

13501672-1107614072607908-7530

Kdo další se připojí k rodině AHS se snad brzy dozvíme, vzhledem k tomu, že natáčení šesté řady započne 7.července.

Těšíte se? Máte nějaký svůj osobní tip o čem by mohla být šestá řada?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář