Únik informací ohledně nové řady AHS

4. srpen 2016 | 12.48 |

Již jsem Vás informovala, že nová řada úspěšného televizního seriálu American Horor Story se začala natáčet. Premiéra šesté řady klepe na dveře a Ryan Murphy stále mlží o čem nová řada bude, jenže jak se zdá ve štábu je krtek, který Murphyho utajování nesdílí a tak na internet uniklo několik fotek, které jsou poměrně zásadní a tím dost naznačují o co v nové řadě půjde.

Ještě než se dostanu k fotkám, které jste dost možná už viděli, Murphy každoročně mlží jinak, někdy prozradí víc a dřív a někdy naopak mlží do samotného konce, což je na jednu stranu výborný přístup jen kdyby mu ho někdo nezkazil. Teasery, které vypouští jsou opět skvělé, ale jako vždy jsou nic neříkající!!! Po zjištění co ukrývá fotografie jsme ovšem o něco moudřejší. 

ahsss

Jak vidíte na promo fotkách Murphy si pohrává v otazníkem a se šestkou, z čehož se nedá prakticky nic vyčíst, ale ona fotografie s vyrytým slovem Croatoan, to už je věc zcela jiná, pokud jste viděli film Lovci myšlenek nebo se o tohle téma zajímáte tak to slovo dobře znáte.

Croatoan je ztracená kolonie a jde také o jednu z největších záhad 16. století. Na ostrov Croatoan připlula loď s osadníky, kteří měli založit britskou kolonii, na ostrově Roanoke založili město, po letech připlula loď a zjistilo se, že kolonie beze stopy zmizela. Nenašla se žádná těla, žádný důkaz o něčem, co by vysvětlovalo prázdný ostrov ze kterého zmizelo přes sto lidí. Našlo se jen slovo vyřezané do stromu a tím slovem bylo CROATOAN.

Otázkou zní, je tohle podtitul nové řady? Mohlo by spíš jít o různé záhady a jednou z nich by mohla být právě ztracená kolonie, pořád nic nevíme a tak budeme muset počkat na oficiální zprávy, zatím to jsou jen pouhé dohady. Nutno podotknout, že šestá řada by neměla mít dvanáct epizod, ale měla by být kratší, jestli za to může to, že by se diváci mohli dočkat dvojité dávky seriálu American Horror Story v jedné seriálové sezóně, jak se o tom původně mluvilo nebo jde o to, že je Murphy zaneprázdněný,je další záhada která se nám snad brzy vyjasní.

A co vy a šestá řada, těšíte se? Máte tip o čem by mohla být?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář