Kdo je vrahem tentokrát?

16. srpen 2016 | 18.50 |

k4lOz3mZyH8

Druhá řada televizního seriálu Scream (Vřískot) se chýlí ke konci, do odhalení identity vraha nás dělí už jen několik málo hodin a jak nejlépe krátit čas než debatováním o tom, kdo by mohl být vrahem v druhé řadě, že?! Máme tu tři kandidáty, kteří dle mého jsou důkazem toho jak si s námi tvůrci hrají od první epizody. 

Hlavní kandidáti 

Kiearan WILCOX 

6

pro: 

Kieran se v seriálu objevil coby nová postava v první řadě, jeho chování bylo z počátku dost podivné v druhé řadě tomu není jinak. Všichni jste si museli všimnout, že Kieran se na scéně neobjevuje už tak často. Dalším důvodem proč ho podezírat je to, že mu vrah nevolá a společně s vrahem se na scéně neobjevuje. Navíc jeho výška odpovídá s výškou vraha, tedy alespoň jednoho z nich, pokud budeme brát v potaz, že jsou dva. 

proti:

Pokud jste milovníci filmové série Vřískot, tak víte, že přítel/ vrah už tu byl a myslím, že to tvůrci seriálu nebudou chtít zopakovat, protože je to docela okaté. 

Eli HUDSON  

tumblr_o8tuhlm9CG1utflh4o1_128

pro: 

Eli je každopádně divný patron, jenže to, že je divný neznamená že je vrah. Jeho posedlost Emmou je až chorobná (ostatně stejně jako vrahova) rád se vkrádá do cizích domácností a chová se hodně divně, což dokazuje předposlední odvysílaná epizoda. 

proti:

Opět je to tu, chování Elieho je podivné a na můj vkus je to hrozně okaté, přece jen tvůrci budou chtít šokovat a dle mého Eli jako vrah nebude žádné velké překvapení vzhledem k jeho chování. Tipuju ho na komplice, ale na vraha rozhodně ne.

Gustavo ACOSTA

CkhPb2jVEAAThya

pro: 

Další podezřelou postavou je Stavo, nový student, který je synem nového šerifa. Hlavním důvodem proč Stava podezírat je to, že ho fascinuje smrt, což dokazuje jeho umělecká tvorba. Vlastní i vrahovu masku a po předposlední odvysílané epizodě je nutno ho brát v potaz. 

proti:

I Stavo je dle mého hrozně očividným vrahem, od samého začátku je jeho příběh postaven na tom, že rád kreslí především pětku přeživších. 

Verdikt:

Upřímně přiznám, že stejně jako v první řadě ani tady netuším kdo bude vrahem, ale řekla bych, že to nebude ani jeden z výše uvedených. Že by to byl skutečně Brandon James? No uvidíme.

Je to celé moc okaté, po celou dobu druhé řady nám je tvůrci podsouvají až moc přehnaně. 

A co Váš osobní tip? Kdo je vrahem?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář