The Walking Dead na spadnutí!!!

28. říjen 2016 | 11.32 |

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILER, TAKŽE POKUD JSTE NOVOU EPIZODU SEDMÉ ŘADY NEVIDĚLI, TAK NEČTETE DÁL!!!

the-walking-dead-season-7-comi

Čekání je u konce, celá řada fanoušků seriálu The Walking Dead se dočkala po několika měsících čekání na sedmou řadu, obzvláště poté co šestá řada skončila cliffhangerem a tak jsme netušili koho si vezme na paškál Negan se svou Lucille. Po odvysílané šestnácté epizodě se strhla diskuze o tom, kdo půjde z kola ven, na internetu kolovalo několik teorií a diskuze vlastně nikdy neutichla a přesto milovníci seriálu popadli druhý dech, když vyšel první trailer a začalo se opět spekulovat. Premiéra dílu nepochybně překvapila každého z nás.

Mé vlastní teorie

Nejvíce jsem vsázela na Abrahama a to z mnoha důvodů, jednak Negan nezabíjí ženy (údajně) a hlavně protože při finálové epizodě se po jedné ráně do hlavy dotyčný zvedá, a nejvyšší a nejsilnější muž je tam bezpochyby Abraham, navíc Daryl přišel o dost krve, takže jsem nevěřila, že by se mohl po takové ráně zvednout. Glenna jsem vyloučila, protože podle komiksu sice umřít má, ale proč by tvůrci čekali na novou řadu a nezabili ho hned, což mohlo v divácích vyvolat stejný šok jako to, že nevíme kdo umře.

Seriálová realita

Má předpověď se naplnila, ano byl to Abe, který svou smrt zakončil svou hláškou, která je pro něj naprosto typická. Ano, brečela jsem, Abe totiž patřil k mým nejoblíbenějším mužským postavám stejně jako tam zapadá Rick, Glenn a Daryl. To jsem ovšem netušila co bude následovat dál, to bylo brutální a kruté jako, že WTF. Když už jsem si myslela, že nikdo další neumře, bum spletla jsem se! Ronila jsem krokodýlí slzy to vám říkám, takže během jedné epizody jsem přišla o dvě milované postavy!!!

Fňukání fanoušků!!!

Epizoda s názvem The Day Will Come When You Won´t Be byla šokující, brutální, plná nasilí a krve, přišli jsme o ty nejlepší muže, ale zarážejí mě některé reakce milovníků seriálu, kteří rok co rok fňukají nad tím, jak seriál upadá, že není dost brutální, že mu chybí napětí a že ty první řady jsou lepší. Já osobně se seriálem nemám problém, je to jeden z nejlepších seriálů, jaký se v posledních letech objevil a jen tak pro nic za nic nebyl obnoven pro další řadu, své příznivce má a rozhodně jich nebude málo.

Asi nikdo neočekával, že Lucille někomu jen počechrá účes, že!? Bylo víc než jasné, že Lucille dychtí po krvi.

Myslím, že tvůrci se lidem co seriál sledují dostali do hlavy a to byl přesně účel, nevzpomínám si, že by nějaká jiná epizoda byla tahle brutální, krutá, depresivní, jenže jak už bylo mnohokrát řečeno, Rick musel být zlomený, jako nikdy předtím a stejně tak celá skupina, a přesně tohle jsme viděli.

Seriál nikdy nebyl pro žádné slečinky, byl vždycky brutální a odporný a přesně tohle je ta přísada, která v seriálu tohoto druhu být musí, ztráta Glenna a Abrahama mě mrzí, budou mi chybět, ještě dlouho budu fňukat a postrádat je, ale příběh pokračuje dál nás může těšit jen to, jak se skupina zbaví Negana, kterého celý svět nenávidí :D

capture

R.I.P.

GLENN                ABRAHAM

 A co vaše dojmy z první epizody, která se zapíše do seriálové histore?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář