Once Upon a Time - nové postavy

1. listopad 2012 | 15.57 |

Není tomu tak dlouho co byl odvysílán pátý díl druhé řady tohoto úspěšného seriálu, sledovanost se pohybuje okolo 11 milionů a tak se o tenhle seriál nemusíme bát. V každém díle, který se zatím objevil jsme mohli vidět několik nových postav a samozřejmě postav bude přibývat a tak se nemusíme bát, že by nás například Krasoň nebo Regina začali nudit.

V první epizodě nazvané Broken jsme se mohli seznámit hned s několika postavami:

MULAN (Jamie Chung)

Mulan_1

Postava Mulan patří mezi další z řad Disney postav. Mulan je čínská bojovnice, která šla do války proti Hunům. Animovaný film o téhle statečné ženě byl k vidění od roku 1998.

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA A PRINC (Sara Bolger a Julian Morris)

tumblr_mathuqEikD1qjmgqao1_128

Pro nás tenhle pár známe jako Prince a Šípkovou Růženku ale v OUaT jí znají pod jménem Aurora ostatně jako celá Amerika. Tenhle pár na plátně mnoho společných chvil neprožil, tak snad se jim to poštěstí, je to přece jen pohádka.

Třetí epizoda byla premiérou pro známou historickou postavu

LANCELOT (Sinqua Walls)

LancelotInfobox

Rytíř Lancelot se stal nejvěrnějším spojenem a krále Artuše stejně jako jeho otec. Každý určitě už někdy slyšel o Rytířích Kulatého stolu. Rytíř se srdcem na pravém místě.

KAPITÁN HOOK (COLIN O ´DONOGHUE)

4529552fd0217eebb5290ca5148dbc

Máme tady další postavičku z Disneyho světa a tím není nikdo jiný než Hook. Všichni víme, že úhlavním nepřítel tohohle drsného kapitána je Petr Pan i když tady je to zase jinak, ale jestli se někde smí míchat postavičky z různých světů tak je to právě tady. Kapitána Hooka budeme mít možnost vidět ještě mnohokrát.

Na seznamu je víc než tahle pětice. Jen zatím nemají hereckou tvář, tak sem alespoň přidám postavy na které se můžeme těšit.

quinto-nadir-jack-a-stonek-fazJack a stonek fazole

31Peter Pan a Zvonilka

aladdin_jasmine_carpetAladin a Jasmína a spol (Jadar a Džin)

Postav bude zřejmě víc, ale tvůrci si svá tajemství střeží velmi pečlivě. A tak si budeme muset počkat, kdo komu propůjčí jakou tvář. V příštím díle Tallahassee se setkáme zřejmě ne s Jackem, ale s obrem, který je na vrcholku fazole a kdo, že bude ten obr - Jorge Garcia, kterého známe ze seriálu Lost. Jorge Garcia se tak může řadit k Emili de Ravin a Alanu Daleovi dalším hvězdám seriálu Lost. Proslýchá se, že by se k nim mohl připojit další herec z Lost a to Naveen Andrews, ale to je ve hvězdách.

Postavu, kterou jsme mohli vidět na začátku prvního dílu druhé série, tak té se dočkáme už v příštím díle. Otázkou, kdo je tenhle záhadný muž se budeme zabývat, i když by to eventuelně mohl být otec Henryho, ale kdo ví, tvůrci nám určitě pěkně zamotají hlavu.

  James

Která nová postava Vám sedla nejvíc a na jakou se nejvíc těšíte??

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře