Mladé hvězdy, které stojí za to - 1.část

5. prosinec 2012 | 12.59 |

Vracím se svým deníčkem, tentokrát jsem dělala menší výzkum co se týče mladých nadějných herců a hereček, které nás buď překvapí nebo překvapili.Někteří svou karéru ukončili tak jak jí začali a jiní jsou hvězdami filmového plátna a nebo na některé to ještě čeká!

DAKOTA FANNING 

dakota_fanning0441

Na první místo musím dát tuhle slečinku, která vlastně dneska už žádnou slečinkou není.Naučila se číst ve svých dvou letech a od mala se chtěla stát herečkou. Její první role byla v reklamě. Dále si stříhla malou roli v televizním seriálu Pohotovost. V roce 2001 tedy ve svých sedmi letech si zahrála ve filmu Jmenuji se Sam, po boku Seana Penna . Za svou roli si odnesla řadu ocenění a tím se zapsala jak do paměti diváků tak do paměti hvězd červeného koberce.

Dakota si zahrála v řadě filmech pro děti, kde ale dokázala, že není ledajaká dětská hvězdička, laťku nasadila hodně vysoko především ve filmech obecně, kde byla kolikrát lepší než zkušení herci. Za svou kariéru natočila přes 20 filmů, účinkovala v několika seriálech nebo propůjčila hlas animovaným postavičkám. V příštích letech jí bude na plátně vídat opět častěji a v nejbližší době jí můžeme vidět v záverečném dílu ságy Twilight.

Dakota Fanning má slušně našlápnuto, oprava, tahle holka už ušla pořádný kus cesty a věřím, že jí ještě velký kus čeká.

DREW BARRYMORE

        drew-barrymore-young-3091009-drew-barrymore-COV-400

Drew Barrymore stejně jako každá hvězda začala reklamou a její zlom v kariéře nastal v roce 1982, kdy si dívenky povšiml S.Spielberge a dal jí roli ve svém filmu I.T. - Mimozemšťan. Jako většinu celebrit tak i Dew přemohla sláva a tak se vrhla do víru alkoholu, drog a večírků. Po téhle fázi života si Frew zahrála v průměrném filmu Jedovatý břečťan nebo se objevila ve filmu Batman navždy. Zásadní zlom nastal díky roli v hororu Vřískot, pak se její kariéra začala ubýrat opět správnám směrem. 

Dnes Drew Barrymore milují miliony diváků po celém světe. Pro většinu znás je známá díky svým rolím v romantických komediích, ale v roce 2009 se vrhla na dráhu režisérky a to se snímkem Vyfič, který si u kritiků vedl poměrne slušně.  

BAILEE MADISON

   bailee_madison_dsc_001_jpg_cSnkop

Její první zkušenost z reklamou měla Bailee jako miminko. Pak následovala několika letá odmlka a ve svých sedmi letech se objevila ve filmu Zabijáci osamělých srdcí po boku Johna Travolty a Salmy Hayek. Pak následovala role v dobrodružném filmu Most do Země Terabithia. V roce 2010 sklidila úspěch díky své roli v dramatu Bratři, kde hrála s Natalií Portman, Jakem Gyllenhalem a Tobym Maguirem. 

 Bailee hrála v několika filmech, kde hrála mladší verze například Jessicy Alby ve filmu Neviditelný symbol nebo v thrilleru Odsouzení, kde si zahrála mladší verzi Hillary Swank a nebo v televizním seriálu Once Upon a Time, kde si zahrála malou princeznu Sněhurku.Své velké role se dočkala ve filmu Zkus mě rozesmát, kde zastínila komika Adama Sandlera a házela jednu hlášku za druhou.

Bailee Madison světu ještě ukáže!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře