Co se takhle zasmát - 1 seriálový recept

15. červen 2017 | 18.13 |

Každý máme někdy náladu pod psa, ale jak se říká smích léčí a já tu pro Vás mám seriál u kterého se pobavíte a to královsky. Jde o seriály, které možná znáte a nebo taky ne a pokud ne, je to vážně škoda!

New Girl | Nová holka (2011) 

img-allshows-new_girl-S6

O čem to je? 

Jessica  je upovídaná mladá učitelka, která jednoho dne přistihne svého přítele s jinou ženou, rozhodne se ho opustit, ale s tím souvisí i to, že si musí najít nové bydlení a tak odpovídá na inzerát tří mladíků, kteří shánějí spolubydlícího. Muži se ze začátku zdráhají bydlet se ženou, ale nakonec usoudí, že to může být vlastně výhoda. 

New-Girl

Komediální seriál, který vypráví o praštěné Jess, která se přestěhovala k třem mladým mužům (Nick, Schmidt, Coach a posléze přijíždí Winston) díky společnému bydlení jsou diváci svědky těch nejvtipnějších chvil ve kterých figurují životní přešlapy, milostné poměry a spousty dalších životních momentů.

Nikdy jsem nebyla velký milovník sitcomů, pochopitelně až na kultovní Přátelé, ale většinu sitcomů nepovažuji za příliš kvalitní, takže se jim snažím vyhnout, jenže když se před sedmi lety objevila New Girl nemohla jsem odolat nejen kvůli Zooey Deschanel, ale zaujal mě celý ten koncept o praštěné učitelce, která si neustále zpívá a je roztomilost sama. 

Všechno začíná u Jess, která hledá bydlení a rozhodne se bydlet u tří mužů. Nutno říct, že původně se mělo všechno točit jen okolo Jess, jenže když se podaří vměstnat do jednoho bytu velké množství zcela odlišných lidí je vždycky na co koukat. Proč zmiňuji legendární Přátelé? Protože tady máme podobné charakteristické rysy i když pochopitelně nejde o to samé. Máme tu pořádku milovného Schmidta, který se nesmírně podobá Monice až na to, že on je vážně otravný. Pak tu máme Nicka, který je takový lenoch a jeho povahové rysy  jsou kombinací Chandlera a Joeyho, ale dost přirovnávání, důležité je, že Nová holka vypráví příběh několika postav a ujišťuji Vás, že si je všechny zamilujete. Je to ztřeštěné stejně jako hlavní hrdinové či jejich životní eskapády, ať už pracovní nebo milostné, všechno je to prošpikované absurdním humorem, který má šmrnc.  Součástí seriálu je mnoho nezapomenutelných scén u kterých budete brečet smíchy nebo se hloupě usmívat. Líbí se mi jak to všem skvěle klape, ta dynamika je úžasná ať už po té komediální stránce a nebo po milostné, protože i tady se neobejdeme bez páru, kterému budete držet palce a doufat v to, že se dají dohromady. Když bych měla doporučit komediální seriál, tak Nová holka na tom seznamu nesmí chybět. Je to sarkastické, vtipné, kousavé, absurdní a je to seriál přesně podle mého gusta, což dokazuje i to, že ho už sleduji už šest let a i když jsem ráda, že se seriál dočká příští rok řádného ukončení, je vážně škoda, že tuhle bandu uvidím v příští seriálové sezóně naposledy. Takže pokud se chcete zasmát, tak Nová holka je to pravé, nechte se jí okouzli je totiž nevšední a svá. A i Nová holka si zve hostující hvězdy do seriálu, takže můžete vidět Jessicu Biel, Megan Fox, Odette Annable, Justina Longa, Dermota Mulroneyho, Jamie Lee Curtis a mnohé další herce. 

Malá ochutnávka


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář