Týdenní seriálový rozvrh aneb doháním resty

3. červenec 2017 | 22.44 |

Rok co rok zjišťuji, že mám stále méně času na své záliby. Práce stále přibývá a zábavy naopak ubývá. Baví mě ledacos, ale protože můj blog se věnuje především filmům, seriálům a knihám je jasné o čem tady budu psát :-)

Jak naložit s časem, když máte doma dobrých 80 nepřečtených knih k tomu cca 20 seriálů, které sledujete a pochopitelně filmy, které se hromadí s každou minutou. Nebudu tady řešit práci ve které jsem většinu svého dne, milostný život ani obecně život a teď jak do těch pár hodin vměstnat již zmiňované filmy, seriály a knihy...to prostě nelze. Nemůžete se plně věnovat všemu a s tím přichází to, že jsem v posledních měsících zanedbávala svou velkou dávku seriálů a teď naopak doháním seriály a tím pádem není čas na čtení ani na filmy :D tohle je začarovaný kruh!!! Jak se z něj vymotat? Nevíte? Já určitě ne! Takže jak pokračuje můj týdenní maraton?

Nebudu psát svůj seznam všech seriálů, protože ten pochopitelně s každou seriálovou sezónou roste :D Hlavní seriálová sezóna skončila a já tu mám pořád na co koukat a zřejmě to nestačím všechno shlédnout do další sezóny, což je smutné, ale musím se snažit. Takže zde je můj seriálový týdenní plán, protože tohle se musí jednoznačně naplánovat :D

SLEEPY HOLLOW / OSPALÁ DĺRA 

sleepyhollow

Zbývající díly ve čtvrté řadě (finální): dvě epizody

Sleepy Hollow je na obrazovkách stanice Fox už čtvrtým rokem a letošní čtvrtá řada byla poslední. Seriál se potýkal s malou sledovaností už v předchozí řadě, přesto se rozhodlo, že Ichabod Crane dostane šanci. Finálová epizoda byla odvysílaná 1. dubna 2017.

Tim Burton je můj miláček, film Sleepy Hollow patří k mým nejoblíbenějším a pochopitelně když se před čtyřmi lety objevil seriál nemohla jsem si ho nechat ujít, byla jsem zvědavá na Ichaboda v jiném podání než od Johnnyho Deppa a herecká volba byla skvělá.

Tom Mison se zhostil Ichaboda na výbornou, není to žádný suchar, je okouzlující a vždy dokáže pobavit a asi nejvíc tím jaké má problémy s moderní dobou. Ichabod je výborná postava i přesto, že si svou osobitost uchoval ve čtvrté řadě nestačilo to na záchranu. Je to škoda, protože mi bude chybět a na finále jsem zvědavá, i když každý už to určitě viděl, já jsem pár měsíců pozadu.

THE AFFAIR/ AFÉRA 

AFERA

Zbývající díly ve druhé řadě : čtyři epizody

Zbývající díly ve třetí řadě: deset epizod

Aféra běží na televizní stanici Showtime už třetí sezónu a v příštím roce se dočkáme její čtvrté řady, přesto, že seriál netrhá rekordy v sledovanosti, stal se stálicí televize a vždy přiláká úctyhodný počet diváků a proto dostal seriál zelenou pro další řadu.

První řada seriálu se objevila na obrazovkách v roce 2014, už tehdy jsem byla s dramatickým seriálem velmi spokojená, ale s druhou řadu jsem nějak nestihla a to samé se dá říct o té třetí. Aféra je jeden z mých největších restů a protože se začátkem nového roku chystá čtvrtá řada musím ho už konečně vyškrtnout ze seznamu. Hodinové drama, které je vyprávěno z několika pohledů mě vždycky dostane a člověk si pak může akorát nadávat, že seriál dal k ledu. Čtvrtá řado třes se, protože moje hlavní prioritou je pokořit čtrnáct dílů.

BONES/ SBĚRATELÉ KOSTĺ

bones

Zbývající díly v jedenácté řadě čtrnáct epizod

Zbývající díly ve dvanácté řadě (finální): dvanáct epizod

Seriál z produkce Foxu, Bones je seriálový veterán. Kůstka a Booth baví (i když k dnešnímu dni) už nebaví, protože seriál byl ukončen v březnu 2017. Přesto bavil dvanáct let a to je rozhodně slušné. Seriál se dočkal i halloweenského crossoveru se seriálem Sleepy Hollow.

Kdysi jsem seriál objevila v televizi, to už bude let a propadla jsem tomu, pravidelně jsem to sledovala ale s jedenáctou řadou jsem přestala stíhat a protože teď přes seriálovou pauzu mám jen pár letních seriálů, tak přišla chvíle na Bones, jednak když seriál sledujete tolik let, tak ho chcete dokoukat protože vás baví i po letech a když už na něj koukáte a ač je vám líto, že už končí nebo skončil závěr prostě potřebujete. Kůstka a Booth jsou se mnou už pěknou řádku let a já jim to dlužím a sobě pochopitelně taky.


Seriálový rozvrh (3. července - 9. července)

Počet seriálů : 3

Počet epizod : 42

Můj seznam seriálů těmito třemi seriály ani zdaleka nekončí, ale tohle jsou moje priority a doufám, že příští týden až budu (jestli budu) psát další týdenní seriálový rozvrh, tak tam ani jeden z nich nebude i když upřímně nevěřím, že po večerech stihnu shlédnout 42 epizod :D Ještě, že je to volno!!!

A co vy, jste podobně praštění co se seriálů týče? Koukáte na Sleepy Hollow, The Affair nebo na Bones? Nebo spíš koukali jste? :D:D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář