Novinky v seriálech

28. listopad 2012 | 21.20 |

Už je to nějaká doba co jsem se tady objevila, a tak abych to tady příliš nezanedbávala rozhodla jsem se věnovat tento článek seriálům, které si zaslouží pozornost, u některých serálů půjde o radostné novinky u jiných zase ne.

                    666 PARK AVENUE

3083-666-park-avenue-1-serie

Seriál, který tak trochu provázela smůla. 666 se nedočkal tolik sledovanosti kolik by chtěl a tak se tvůrci rozhodli napsat dva scénáře. Bohužel nedošlo ani tak na druhý scénář, jako spíš na to, že hurikán Sandy zničil ateliéry 666 PA a tak bylo nakonec rozhodnuto.

Já osobně, budu tenhle seriál velmi postrádat, nejen, že většina herců jsou odpadlíci z jinách seriálů (Lost, Grey´s anatomy, One Tree Hill či Desperate Housewives), ale seriál nám mohl nabídnout trochu něco jiného a přece jen v dnešním světe přehršle stejných seriálů, filmů to byl nový, neokoukaný zážitel.....škoda!

            AMERICAN HORROR STORY

American-Horror-Story-Asylum-a

Seriál AHS fanouškům připravil skvělou zprávu, protože byla odsouhlasena 3. řada tohoto jak už sám název napovídá hororového seriálu. O obsazení a kam se tentokrát podíváme, to zatím nevíme, ale co bylo zveřejněno a jistě to potěší každého kdo má rád Jessicu Lange (nikdy jsem nebyla její velký fanoušek, ale v obou řadáh AHS je prostě výborná).

                                  THE KILLING

the-killing_00

Po skončení druhé řady už víme kdo zabil Rosie Larsen a tvůrci se rozhodli, že se třetí řady nedočkáme. Po několika měsíčním tichu se stanice rozhodla, že by tento seriál, přece jen mohl dostat šanci, ale zatím to není úplně jasné. O čem by vlastně třetí řada byla, když známe vraha Rosie? To je zásadní otázka, kterou se zaobírají, já osobně doufám, že to vymyslí a tím pádem pustí The Killing opět mezi diváky, protože na Holdera a jeho vtip a skvělý přízvuk nemůžu jen tak zapomenout, takže logicky bych ho ráda opět viděla.

                               PARTNERS

3477-partners-1-serie

Sitcom Partners byl bohužel zrušen, což je další velká škoda, kterou přinesl rok 2012. Seriálu nechyběl vtip, sympatičtí herci a celkově to působilo velmi příjemně, ovšem Amerika si myslí něco jiného!!

                           DOWNTON ABBEY

Downton_Abbey

Příznivci seriálu Panství Downton můžou slavit, stanice ITV potvrdila další řadu, takže 4 řada nás čeká, slovo, které hledáte je HURÁ.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Novinky v seriálech discount oakley sunglasses 01. 03. 2013 - 01:51