Něco málo o mně

13. leden 2011 | 15.17 |

Tak hlavně proč zakládám blog, asi protože mám ráda filmy a televizní seriály a vždycky mě vše okolo nich zajímalo. A protože jsem chtěla psát filmové recenze tak si svůj malý sen splním alespoň tímhle blogem, kdo ví, třeba jednou se to splní, ale budu realista :D

K filmu jsem se dostala už jako malá holčička, nebo spíš k filmu mě dostal můj strejda a tak nějak celé dětství jsem samozřejmě vyrůstala u pohádek a jiných typických věcí pro malé děti, ale i přesto, že jsem byla hodně malinká strýc mi podsouval Hollywoodské hvězdy a Hollywoodské filmy, protože sám byl velký filmový maniak. Některé děti se učili hodiny a já se učila kdo je v Hollywoodu na vrcholu a kdo ne,  ne že bych ty hodiny do dnes neuměla, naučila jsem se je jako ostatní, ale jako bonus jsem veděla i jiné věci, které děti v mých letech těžko zajímali.

Nemůžu říct, že bych kvůli filmu nežila, někdo si představuje typického filmového maniaka jako někoho kdo je každý den zavřený doma a sleduje filmy, ale to já opravdu nejsem. Na film si vždy čas udělám, ale na svůj život nezapomínám.

Co dnes považuju ža velkou škodu je to, že dnes nemohu vyčíslit filmy, které jsem už viděla, a je to celkem škoda, protože celkové číslo by mě velmi zajímalo. Co se týče filmového žánru, podívám se ráda na cokoliv od animovaných filmů po válečné filmy. Nemám žádný extra vyhraněný vkus, prostě se podívám na film ať je to co je to a pak zhodnotím jestli se na něj ještě nekdy podívám a nebo druhá možnost, že se na něj už NIKDY dívat nebudu.

Co ještě o sobě říct.........kromě filmového průmyslu ráda čtu nejraději mám detektivky od Agathy Christie, a samozřejmě životopisy slavných osobností. Co nikdy nečtu a doufám nikdy nebudu jsou romány pro ženy....to opravdu není nic pro mě!

Jen doufám, že můj blog navštíví pár lidí, kteří mají rádi také film a nejen film, prostě každý koho zajímá blekotání ostatních lidí!

Příjemné čtení s Nikol

hollywood

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Něco málo o mně lucina®svetu.cz 14. 01. 2011 - 06:03
RE: Něco málo o mně zlomenymec®pise.cz 14. 01. 2011 - 09:53