The Following

11. duben 2013 | 22.01 |

Hlásím návrat a tentokrát si vezmu na paškál jeden z nejlepších seriálů, který se tento rok objevil na amerických televizích.

Mluvím o seriálu The Following, pokud jste ho viděli nebo ho pravidelně sledujete tak mi musíte dát za pravdu a pokud ho nesledujete tak nastražte oči!
THE FOLLOWING
images
Popis:
Agent Ryan Hardy v podání Kevina Bacona je na stopě sériovému vrahovi, který celému FBI dá pěkně zabrat, ale jeho hlavní prioritou je především Ryan.
Do své pekelné hry neváhá zapojit ani svou manželku či syna a rozjíždí jízdu, která vás nenechá v klidu. Jeho následovníci jsou všude a zjistit, kdo patří do Carrolovi skupiny bude agenty stát ledacos.

Seriál bude mít 15 epizod a ke dnešnímu dni to čítá 12. epizoda, která byla už odvysílána. Seriál se setkal s takovým úspěchem, že se samozřejmě stanice FOX přiobjednala další řadu, proč z toho nevytřískat víc, že?

The Following je jedinečné v tom, že absolutně nevíte co od seriálu čekat, s každou epizodou se dozvídáme nové věci, které nemáte šanci uhádnout a velkých happyendů se zřejmě také nedočkáme. Following se svou délkou 45 minut je tak natřískaný jako žádný 90-ti minutý film a je splněným snem každého fanouška.

Hra na kočku a na myš může pokračovat!

Ochutnávka seriálu

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře