Hubnutí je tady a vždycky bylo a bude!

17. duben 2013 | 22.44 |

Možná jsem se trochu odchýlila od filmového tématu, ale protože svůj deníček s názem nespavost uzavírám, i když neskončil rozhodla jsem se změnit téma a to téma, které je nesmrtelné - HUBNUTÍ, které je všudypřítomné. 

187654

Každý touží po ideální postavě, někdo to dělá proto aby se zalíbil opačnému pohlaví, jiní to dělají pro zábavu, proto, že se potom cití lépe a co si budeme povídat, prostě ze sebou chceme být spokojojení, pro někoho to znamená, že ho věčné přejídání netrápí a pro jiné zase fakt, že vynechávají sladké a k večeři jedí lehké věci.

Protože se blíží léto na každé webové stránce v každém časopise prostě všudemožně narážíte na rady jak hubnout, proč hubnout, jak hubnout efektivně bez jo-jo efektu, jaké stravě se při hubnutí vyhýbat či jakou zvolit dietu, má to snad být krabičková dieta, Atkinsonova dieta nebo Středomořská atd. vyjmenováváním dalších tisíců diet bych tu strávila veškěrý svůj volný čas a můžu Vás ujistit, že bych určitě nezhubla.

Takže jsem zabrousila na internetu a na místo vyhledávání diet, které jsou mnohdy drastické obzvláště pokud rády čokoládu, rádi sladíte atd. rozhodla jsem se raději vyhledávat efektivní cvičení, které Vám dopomůže se zbavit tukových polštářů po zimě či zpevnění postavy, prostě a jasně dostat se ke své vysněné váze, protože každá žena takovou vysněnou váhu má. Musím říct, že jsem narazila na řadu zajímavých videí, ale pokud to nevyzkoušíte tak nezjistíte jestli to funguje, tak je to asi u všeho. Na konci článku přidám odkaz na youtube, kde pod jedním názvem najdete řadu cvičení, a věřím, že každý si vybere, prostě se budete řídit podle toho co Vás baví, pokud je to tanec, joga, zumba atd.                                                                                                                                                                                                                                          Já sama jsem objevila jistou Jillian Micheals, která je velkou odbornicí přes fitness, stravu a vše co s cvičením souvisí (přiznám se, že jsem na ní narazila díky blogu jisté mladé slečny, která zkouší ledacos co se týče cvičení, takže velké díky patří především jí, že mne na Jill přivedla.

Jak říkám tuky se nahromadily a moje vysněná váha byla už překročena a tak nezbývá než udělat razantní krok a to především říct NE! čokoládě, kterou já miluji a pojídám jí především na večer, což jak všichni víme, je obrovská chyba, ale prostě chuťě jsou neúprosné, stejně jako moje kila poté co jsem po dlouhé době navštívila váhu. Takže dnes je to 4 den, kdy jsem se čokolády netkla a to ani během dne :-D a k tomu po 19h nejím a k večeři si dávám pouze lehká jídla, tak uvidíme jak dlouho mi to vydrží, ale to jen tak mimochodem, chystám se totiž na 30 denní program podle Jill, který je rozložen do tří levelů, logicky po 10 dnech.

Údajně by na Vašem těle 30 denní cvičení mělo být znát no tak není nic jednoduššího než to zkusit, ale hlavně u toho vydržet. A protože, jsem to tady takhle zveřejnila tak mám jistou motivaci abych vydržela do konce a pak Vás, co si přejete shodit budu informovat, zda to skutečně funguje.

Takže směle do toho, motivující věta pro mě a snad i pro Vás.

http://www.youtube.com/user/BeFit?feature=watch

P.S. Po 10 dnech podám info.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hubnutí je tady a vždycky bylo a bude! agentmax 11. 05. 2013 - 10:41
RE: Hubnutí je tady a vždycky bylo a bude! movies-and-tvshows 21. 05. 2013 - 14:22