Jillian Micheals - Level 1

28. duben 2013 | 22.40 |

JILLIAN A JEJÍ PRVNÍ LEVEL

jillian-michaels-fitness-ultim

Dnes upylul 11 den od mého začátku cvičení a protože první level je zapotřebí cvičit 10 dní, je ten pravý čas napsat mé poznatky, ostatně tak jak jsem slíbila.

Jillian je bezpochyby profesionál, však se podívejte na jení postavu ona ovšem taková vždycky nebyla, ale to už je jiná. Začala jsem pravidelně cvičit a přiznám se, že první 4 dny mně toho bolelo opravdu dost, ale pro ty z vás, kteří cvičíte to nebude zas takový problém, ovšem pro někoho jako jsem já ( kdo pravidelně cvičil naposledy v 16-ti letech, což už je opravdu hodně dlouho), ale co je důležitější, chytlo mě to, a tak jsem 30 minut denně s nadšením zvládala.

Nechci tvrdit, že je to hned znát, i když samozřejmě jisté změny tu jsou, ale nejsou velké, abyste si nemysleli, že když si podle Jillian zacvičíte 10 dní a zhubnete 5 kg, tak to opravdu nefunguje, nicméně již po 10 dnech je znát, že svaly jsou pevnější. Na váhu jsem se nedostala a ani na ní nevlezu dokud neodcvičím celých 30 dní a pak se uvidíme. Já osobně vidím malý rozdíl na svých bocích, které se o něco zmenšily, což ohromě vítám, protože můj hlavní problém jsou právě boky.

jillian-michaels-slim-400x400

Jillian je velmi oblíbeným trenérem po celém světe, její cvičení je efektivní a ještě efektivnější může být samozřejmě se správnou dietou, ale samozřejmě záleží čistě na Vás. Jillian je velká sympaťanda a za celých 30 minut Vás skoro nenechá vydechnout, ale rozhodně to stojí za to, cítím se mnohem lépe jsem veselejší a co víc, i když je každý den cvičení docela přeháňka a někdy se musíte skutečně přemlouvat dá se to zvládnout a těch 30 minut si vždycky najdete.

Jillian používá cardio cvičení, které zakomponuje do 30 minutového cvičebního okruhu, každé kardio cvičení trvá 2 minuty a pomocí toho právě hubnete o to efektivněji. Jill toho dělá mnohem víc, například jógu, pilates a další dokonce si její cviky můžete pořídit na Wii.

Co můžu dodat ? Snad jen to, že dneska jsem se vrhla na 2 level a řeknu Vám, máte se na co těšit, je to síla, ale zase nás snad čeká odměna a to především v tom, že se budeme cítit líp a snad tak i vypadat :-)

Video Level 1

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře