Pár nenormálních aktivit

21. duben 2013 | 00.38 |

PÁR NENORMÁLNÍCH AKTIVIT - A HAUNTED HOUSE

a houted

Info:

Žánr: parodie /horor

Rok: 2013

Hrají:Marlon Wayans, Nick Shwardson a další

Režie:Michael Tiddes

Popis:

Malcolm (Marlon Wayans) se rozhodne pro velký krok, myslí, že je vhodná doba k tomu aby se k němu jeho přítelkyně Kisha (Essence Atkins) nastěhovala. To ještě, ale Malcolm netušil, že kromě jejích špatných zvyků se k němu nastěhuje i něco jiného.

Názor:

Podobných rádoby vtipných parodií, které si ve směs dělají legraci z hororového žánru tu bylo mnoho (série Scary Movie, Mlčení šunek, Stan Helsing apod) tento film se od nich mnoho neliší, parodie prostě vždycky vyzní tak nějak trapně ať už chcete nebo ne A Haunted House nebo, když to počeštíme podle českého distributora Pár nenormálních aktivit zapadá do kategorie trapný pokus o vtip, i když musím říct, že tam bylo několik scének u kterých jsem se skutečně pobavila, ale něco na tom pravdy bude, že člověk se prostě pobaví u debilních věcí.

Jak název, tedy český napovídá hlavní legráckou zde bude série Paranormal activity, samozřejmě zde nechybí ani Ďábel v těle a další podobné filmy, když vidíme dnešní horory, není divu, že si z nich stále dělá někdo legraci, ono to prostě ani nijak nejde. Nechybí ani zahnat film do krajností, které jsou skutečně trapné což v tomto případě je předevších posledních cca 15 minut, které byly nejen zbytečné, ale kromě toho i trapné. Marlon Wayans je prostě číslo o tom žádná, já ho mám ráda ostatně stejně jako jeho bratry, které jsem zde docela postrádala. Velkou podívanou od filmu nečekejte, párkrát se zasmějete, párkrát si poklepete na čelo, proč, že to tak přehání, je to prostě oddechovka každým coulem na nic si to nehraje a to je hlavní!

Režiséra tohoto snímku příliš znát nebudete, protože A Haunted House je jeho prvotinou je docela škoda, že ne příliš vydařenou, ale jako producenta například Děsnýho dupáku byste ho znát mohli, i když co si budeme nalhávat on ani Děsnej dupák nebyl trhák, spíš Děsná trapárna.

Tento rok se máme dočkat také další parodie a to již dobře známé Scary Movie s číslem 5, tak uvidíme jestli překoná očekávání a nebo na tom bude ještě hůř než tento snímek.

Moje hodnocení:  4/10

Fdb hodnocení: 50%

Csfd hodnocení: 52%

Trailer:

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře