Hrůza z Connecticutu 2

24. duben 2013 | 22.16 |

HRŮZA Z CONNECTICUTU 2 - THE HAUNTING IN CONNECTICUT 2

bez názvu

Info:

Žánr: horor

Rok: 2013

Hrají: Chad Michael Murray, Abigail Spencer, Emily Alyn Lind, Katee Sackhoff

Režie: Tom Elkins

Popis:

Mladá rodina se nastěhuje do svého nového domu, který má svou historii, která není příliš hezká, všechno se rázem začíná komplikovat a o to víc, že obyvatelé domu Lisa a její dcera mají jistý dar. Lisa se s tím snaží poprat po svém a všechny vize kontrolovat, ale malá Heidi je vstříc svému daru.

Názor:

Pokračování Hrůza z Connecticutu na sebe nechalo docela čekat, ale přesto jsme se dočkali. Nesetkáváme se s rodinou z předchozího dílu a to vlastně proč? Na to je jednoduchá odpověď, protože to z prvním snímek nemá nic společného, snad jen to, že je to podle skutečné události a událo se to na území Connecticutu, jak vidno Connecticut je prolezlý duchy.

Druhý díl nám představil mnohem sympatičtější charaktery a může se pochlubit poměrně dobrou atmosférou, příběh také není marný a musím říct, že ten příběh na mě působil mnohem lépe než v předchozím díle. Působilo to prostě mnohem víc opravdově, což je alespoň pro mne hlavním plusem filmu, jinak dalším plusem bylo příjemné herecké obsazení, Chad Michael Murray je můj oblíbenec a protože jsou ho dlouho nikde neviděla, tak mi jeho účast udělala radost, nehledě na to, že se přesně hodil do role ustaraného otce, prostě mu to věříte. Malá Heidi v podání Emily Alyn Lind byla skvělá, slzy na povel či snad jí skutečně strašily?

Režisér Elkins si pro svou prvotinu vybral pokračování, které sice nedopadlo špatně alespoň v mých očích, ale přesto to chtělo ještě trošku přitlačit na pilu, začátek nebyl nic extra, co bysme už neviděli a sledovat hlavní hrdinku matku-sestru Lisu, která je odmítavá vůči svému daru a dopuje se prášky a je to dalo by se říct chodící troska nebylo až tak nic záživného.

Nejlepší je, když filmu nedáváte příliš velkou naději a nakonec se může stát, že Vás mile překvapí, jako se to stalo mě s tímhle filmem. Jak řikám, pro mě se to stalo zajímavějsí, záživnější, temnější než jsem čekala.

Moje hodnocení: 7/10

Fdb hodnocení: 43,3%

Csfd hodnocení:  50%

Trailer:

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře