Holky na tahu

25. duben 2013 | 00.31 |

HOLKY NA TAHU - BACHELORETTE

BACHELORETTE%20-%20Movie%20Pos

Info:

Žánr: komedie

Rok: 2012

Hrají: Kirsten Dunst,  Lizzy Caplan, Isla Fisher, Rebel Wilson a další

Režie: Lesley Headland

Popis:

Čtyři kamarádky, které se znají ze střední školy se léta scházejí a teď je svede dohromady svatba jedné z nich o to víc je štve, že ona nevěsta už od střední školy trpí nadváhou není příliš hezká a přesto se vdává jako první z nich. Vydávají se na svatbu na které ani být nechtějí a už vůbec ne jako družičky. Všechno jejich urpení jim zpříjemňují drogy a alkohol a samozřejmě nesmí chybět ani muži.

Názor:

Mělo se jednat o komedii, která by se dala přirovnat k Pařbě ve Vegas akorát v ženském podání a i když se snaha cení v tomto případě ne tak docela, protože tady byla snaha zbytečná, protože to co se vyklubalo z tohohle filmu není nic zábavného.

Nejsem žádná květinka ani dáma, ale přesto si myslím, že když je žena víc ženská vůbec na tom není nic špatného, ale co nám předvádí hlavní hrdinky, to je docela vrchol, já jsem na tom nic extra zábavného neviděla. Sledovat slečinky,které nejen že jsou otřesné kamarádky navrch jsou nechutné a to doslova a do písmene! Představte si, že Vaše údajné kamarádky Vám zničí svatební šaty a následně celou noc hledají jak je spravit a přitom si užijí trochu srandy, bylo vidět, že si užívaly jen oni, protože divák s plně funkčním mozkem se u toho bavit nemůže.

2

A jaká že ta dívčí pouť vlastně bude?  Máme tu dvě mentálně nedospělé/ dospělé ženy, které se narvou do svatebních šatů, které roztrhnou, pak jsou do striptýz klubu, kde místní kurva znehodnotí šaty ještě víc a tak to jde celou noc, jedna věc vede k druhé a kvalita snímku se vytratila během několika málo minut.

Holky na tahu jsou nejen zbytečným filmem, který ani nemohl vydělat to co utratil, ale také trapným, ubohým, zoufalým pokusem o komedii, která se evidentně nevydařila! Abych to zkrátila je to KATASTROFA.

Ještě bych dodala, že někdo si může myslet, že tenhle film se dá přirovant k podobným filmům jako je třeba film Ženy sobě, ale nenechte se zmýlit protože Ženy sobě jsou vtipné a ve filmu nejsou zoufalé postavy jako je tomu zde.

Mé hodnocení:    3/10

Fdb hodnocení:  40,7 %

Csfd hodnocení:  44%

Trailer

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře