Tajemství starého hotelu

2. květen 2013 | 22.49 |

TAJEMSTVÍ STARÉHO HOTELU - THE INNKEEPERS

Innkeepers poster

Info:

Žánr: horor

Rok: 2011

Režie: Ti West

Hlavní role:

Sara Paxton: Claire

Pat Healy: Luke

Kelly McGillis: Leane Rease - Jones

Popis:

Claire a Luke pracují jako recepční v hotelu Yankee Pedlar Inn, mnoho práce, ale nemají, protože hotel funguje poslední týden a poté bude zavřen. Hostů tam je pomálo, vlastně 2 a tak dvojce, která sdílí společnou vášeň pro nadpřirozeno se rozhodne využít toho, že hotel je opuštěný a snaží se navázat kontakt z duchy, především z jedním, Madeline O´Malley, která jak praví historie, byla zabita právě v tomto hotelu, a její duch je tam stále.

Názor:

Horor, který přilákal většinu lidí svými propagačními plakáty, protože abych byla upřímná přesně tohle mě dohnalo k tomu se do tohohle údajného hororu pustila. Hned na úvod řeknu, že Saru Paxton nemám vůbec ráda a proto jsem se filmu snažila vyhnout, nakonec nebylo na co koukat, tak jsem si řekla proč ne, horzných hororů jsem viděla už mnoho, tak jeden navíc neuškodí, ale to byl hlavní omyl! Film působí spíše jako komedie než-li jako horor, postrádá naprosto všechny od hereckých výkonů až po atmosféru, kterou byste hledali opravdu marně.Stále čekáte a čekáte a nakonec se vůbec ničeho nedočkáte! Vezmu to popořádku.

Nechtěla bych přebývat v podobném hotelu, ale ne kvůli tomu, že by měl pochybnou minulost,  i když samozřejmě má, ale spíše kvůli zaměstnanců, které byste s chutí nakopli do obličeje, ostatně oni samotní hosté jsou docela perly. Protivná matka s dítětem, která dělá neustálé scény nebo snad vyhaslá hvězdička, která si ráda dá do nosu a samozřejmě nemůžu opomenout recepční, kterým dělají problémy i ručníky a jediné co je vidíme dělat je popíjet pivo a nebo běhat po hotelu a řvát na célé kolo.

innkeepers-6

Místy jsem si skutečně myslela, že se koukám na komedie, obzvláště v případě, když Claire jde vyhodit smětí, nepochopila jsem smysl té scény, ostatně jsem nepochopila, ani to proč, že se tenhle film vlastně natáčel. O to víc je horší to, že za celých 95 minut se ve filmu vůbec nic nestane a to skutečně myslím smrtelně vážně, dvakrát nebo třikrát uvidíte ducha Madeline O´Malley a tím to hasne. Můj celkový dojem z celého filmu by se dal shrnout do několika málo slov - Otřesný, zbytečný, zoufalý a především nudný ,,horor"

Ti West z asvou kariéru natočil už několik hororů, každý z nich nabízí něco jiného, ale ani jeden nedosahuje příliš vysokých kvalit, pokud si vzpomínám na jeden a tím je Dům ďábla.   Bohužel Innkeepers nebo chcete-li Tajemství starého hotelu nemůže ničím zaujmout a já ho řadím mezi ty nejhorší horory jaké jsem kdy viděla, a když si tak vzpomínám viděla jsem jich už mnoho, ale na samém dně je až tento snímek.

Mé hodnocení:  2/10

Fdb hodnocení:  55%

Csfd hodnocení:  53%

Trailer:

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře