Televizní seriály, které uvidíme i v příští sezóně

15. květen 2013 | 00.53 |

Televizních seriálů za celý rok je celá řada, některé nejsou tak silné a tak se své další řady nedočkají a pak jsou tady takové seriály, které nám dělají radost už několik let a doufejme, že tomu bude tak stále.

Zapátrala jsem a našla několik seriálů, které se na obrazovky americké stanice ABC (vezmeme to hezky podle abecedy) vrátí pro sezónu 2013/2014

ABC-Logo5

Stanice ABC každým rokem dokazuje, že má co nabídnout a co víc, divákům se jejich program líbí, i když samozřejmě sem tam sledovanost padá, nikdy ne dostatečně aby to zničilo jejich seriály, díkybohu za to!

GREY´S ANATOMY (CHIRURGOVÉ) - OBNOVENO PRO 10. ŘADU

greys-anatomy-15007-1680x1050-

Rok vzniku: 2005

Tvůrce seriálu: Shonda Rhimes

Stanice ABC se může pyšnit několika kvalitními seriály jedním z nich jsou právě Grey´s jejich obnovení bylo nevyhnutelné a snad každého kdo seriál sleduje pravidelně to ani příliš nepřekvapí. S doktory se setkáme znovu ovšem otázkou, která je dost podstatná je s kterými, víme, že Shonda si ráda potrpí na dosti drsné finále (pád letadla, střelba v nemocnici atd.), takže na co se máme těšit letos?

ONCE UPON A TIME - OBNOVENO PRO 3. ŘADU

once-upon-a-time-season-2-2

Rok vzniku: 2011

Tvůrce seriálu:  Adam Horowitz, Edward Kitsis

OUaT ve své první řadě dokázalo nemožné, dočkalo se obrovské sledovanosti a tak druhá řada byla jasná, ovšem druhá řada i když o něco málo propadla, stále se držela na špici a tak překvapení v podobě 3. série nemůže být překvapením.

REVENGE (POMSTA) - OBNOVENO PRO 3. ŘADU

revenge-14

Rok vzniku: 2011

Tvůrce seriálu:   Mike Kelley

Máme tu podobný případ a tím je Revenge, protože seriál začínal s velkým úspěchem a stejně tak skončila jeho první řada, všichni s napětím čekali co se bude dít v řadě číslo 2 a přesto, že byla akcí nabitá diváky průběh příliš nezaujal a tak se sledovanost pomalu, ale jistě začala propadat a nebylo jisté, zda se svého pokračování dočká, nakonec se tak stalo a tak už nezbývá jen doufat, že ABC tuhle příležitost plně využije a dá opět šanci zazářit hlavní hrdince, která netouží po ničem jiném, než jak sám název napovídá po pomstě. Další otázkou je, jaká pomsta bude na pořadu dne v další řadě? Podle finále to nevypadá špatně.

SUBURGATORY (ZAJATCI PŘEDMĚSTÍ) - OBNOVENO PRO 3. ŘADU

Suburgatory

Rok vzniku: 2011

Tvůrce seriálu:  Emily Kapnek

Kdo nemá rád komedie? A přesně o tom to je, Suburgatory má dost slušný humor a tak baví velkou řadu diváků a tak proč seriál rušit? ABC by bylo samo proti sobě, kdyby tento televizní seriál rušilo, protože kdo by rád nesledoval Tessu a její problémy na předměstí.

Další seriály, které se obnovují :

CASTLE (CASTLE NA ZABITÍ)  OBNOVENO PRO 6. ŘADU

show_35_thumbForVideoPanel

SCANDAL (SKANDÁL) - OBNOVENO PRO 3. ŘADU

scandal-image

MODERN FAMILY (TAKOVÁ MODERNÍ RODINKA) - OBNOVENO PRO 5. ŘADU

imagesCA6F2G66

NASHVILLE - OBNOVENO PRO 2. ŘADU

nashville-tv-show-1-480x240

LAST MAN STAND - OBNOVENO PRO 3. ŘADU

last-man-standing-24

THE NEIGHBORS - OBNOVENO PRO 2. ŘADU

imagesCAMM7MU6

THE MIDDLE (PRŮMĚRŇÁKOVI) - OBNOVENO PRO 5. ŘADU

imagesCALTFJY9

Nesmíme zapomenout na stanici ABC Family, která má také co nabídnout i když se jedná o návrat ztracených a dvě novinky.

Seriál, který se brzy vrací na obrazovky je ..........

PRETTY LITTLE LIARS (PROLHANÉ KRÁSKY)

pretty_little_liars_season_44518-ravenswood-1-serie

Návrat marnotratných krásek je plánován na 11. června tohoto roku a, že se máme na co těšit to Vám jistě nemusím ani říkat. Další horkou novinkou, která pravděpodobně bude zařazena do programu pro období 2013/2014 bude spin-off seriálu PLL, který se jmenuje Ravenswood a to, že se jedná o spin-off je víc jak jasné(Rosewood-Ravenswood) a co víc napovídá tomu i to, že že s naším oblíbeným Calebem musíme v PLL rozloučit, protože se coby Caleb objeví víc jak často právě v Ravenswoodu. Takže neplačte pro Caleba, neztrácíme ho nadobro, alespoň zatím!

SWITCHED AT BIRTH

sjhfufhu

Tento seriál hlásí návrat 10. června

TWISTED - NOVINKA

Avan-Jogia-Twisted-Poster

Premiérový díl bude vysílán 11. června

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře