Televizní seriály, které uvidíme i v příští sezóně

16. květen 2013 | 00.56 |

 Vracím se opět s dalšími informacemi ohledně seriálů, které se na obrazovky amerických televizích vrací, tentokrát si vezmu na paškál stanici CW.

Stanice CW letos docela válela, předvedla několik novinek, které se o další řadu příliš prosit nemusely, ale samozřejmě jako u každé stanice tomu bývá, že vsadí na špatného koně a vyjímkou není ani CW.

CW

HART OF DIXIE - OBNOVENO PRO 3. ŘADU

hart-of-dixie-featured

Rok vzniku: 2011

Tvůrce seriálu: Leila Gerstein

Praštěná doktorka Zoe Hart to měla letos o něco složitější a to nejen se svou vztahovou krizí, ale i se sledovaností, protože začala trochu ztrácet, nebylo jisté, zda se vrátí, ale jak se ukázalo, Zoe to dokázala a tak už jen můžeme popřát hodně štětí do další řady a to nejen co se týče sledovanosti.

THE VAMPIRE DIARIES (UPÍŘÍ DENÍKY) - OBNOVENO PRO 5. ŘADU

tvd-the-vampire-diaries-tv-sho

Rok vzniku: 2009

Tvůrce seriálu: J. Plec, J.L. Smith, K. Williamson

Upíři jednoznačně letí důkazem toho je i tento seriál, který toho divákům za svou existenci naservíroval poměrně hodně. CW vsadilo na jistotu a udělalo dobře, Deníky jsou jejich hlavním tahounem.

BEAUTY AND THE BEAST - OBNOVENO PRO 2. ŘADU

beauty-and-the-beast-cw

Rok vzniku: 2012

Seriál s krásnou ústřední dvojcí vždycky nemusí vyjít, protože tenhle krimi seriál to měl dlouhou dobu nahnuté a stanice si nebyla jistá, zda se bude obnovovat, ale přesto dokázel rozehnat mraky, které se nad seriálem stahovaly a tak se vrací, takže pokud ho sledujete můžete jásat!

ARROW - OBNOVENO PRO 2. ŘADU

cw-arrow-green-arrow-banner

Rok vzniku: 2012

Žhavá novinka s názvem Arrow se zařadila mezi jasného vítěze, protože její obnovení bylo očekávané a tak nikoho nemůže překvapit, že se tak skutečně stalo. Všímáte si jak stanice CW ráda používá stejné herce :-)

CARRIE DIARIES - OBNOVENO PRO 2. ŘADU

the-carrie-diaries-poster-a-48

Rok vzniku: 2012

Tak tohle bylo hodně očekávané dílo, snad každý zná seriál Sex ve městě a jeho hlavní hrdinku Carrie a přiznám se, že jsem se divila, že se mladá Carrie objevila na scéně až dnes ( i když já seriál nesleduji). Deníky Carrie, tak ač to bylo očekávané přiliš úspěchu to nemělo a tak stanice čekala do poslední chvíle aby se rozhodla co se seriálem, nakonec Carrie a tentokrát její středoškolské strasti dostaly zelenou, kupodivu!

SUPERNATURAL (LOVCI DUCHŮ) - OBNOVENO PRO 9. ŘADU

supernatural-logo

Rok vzniku: 2005

Lovci duchů jsou dalším hlavním trhákem téhle stanice, i když původně nebyly, se seriálem to vypadalo bledě, ale nakonec se ukázalo, že to byla skvělá volba a co říct, diváky to evidentně baví a pokud seriál půjde stejnou cestou jako dosud, tak orič ho vlastně rušit.

NIKITA - OBNOVENO PRO 4. ŘADU

imagesCAU3Q31N

Rok vzniku: 2010

Další seriál se kterým to nevypadalo tak jasně jako u seriálu Arrow, ale přece jen dokázal, že si zaslouží další řadu, otázkou je proč vlastně?

A pak tu máme horkou novinku stanice CW, která se objeví pro sezónu 2013/2014.

THE ORIGINALS - NOVINKA

the-originals-poster-fanart

Máte rádi The Vampire Diaries a dokonce i některé postavy (Klaus, Elijaha atd.) tak to je dobrá zpráva pro Vás, protože The Originals jsou spin-off Upířích deníků.  Seriál by se měl na obrazovkách objevit na podzim a tak já osobně jim přeji, aby se dokázaly vyrovnat VD a co víc, být i lepší. Na tuhle odpověď si, ale budeme muset počkat ještě nějaký ten čas.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře